Przejdź do treści

HR emergency


Są czasami takie dni, że myślisz sobie – gdyby istniało HRowe pogotowie… problem można byłoby rozwiązać od ręki – ugasić pożar zanim obejmie większą część zespołu lub wyleczyć dolegliwość zanim rozprzestrzeni się na dobre.

Takie HRowe pogotowie istnieje, a część moich klientów chętnie z niego korzysta. Dla firm, które już znam poprzez wcześniej realizowane dla nich projekty lub pracę w formule HRBP, mogę świadczyć usługę ’emergency’ w sprawach bardziej indywidualnych i wymagających wiedzy o specyfice firmy.

Dla firm, z którymi nie pracowałam, mogę 'od ręki’ doradzić w sprawach ogólnych, a w ciągu 1 dnia w sprawach wymagających większej szczegółowości. Konsultacje odbywają się online lub telefonicznie – jak wolisz.

W jakich modelach pracuję?

  1. Jednorazowo – zamawiasz kiedy potrzebujesz i płacisz jednorazowo za konsultację. Umawiamy się na rozmowę telefoniczną. Jeśli dasz znać do godziny 10:00, jesteśmy w stanie umówić się tego samego dnia. Od godziny 10 zazwyczaj będą to już terminy na kolejny dzień.
  2. Pakietowo – wykupujesz pakiet emergency, który jest ważny przez 3 miesiące, umawiamy się na pierwszą darmową rozmowę, podczas której poznaję specyfikę Twojej firmy i zakres, który będziemy obejmować późniejszymi konsultacjami. Później dzwonisz swobodnie bez umawiania terminu, od razu, zawsze kiedy potrzebujesz. Wykupujesz dostęp do wybranej przez siebie liczby konsultacji.

Ile to kosztuje?
– 1 konsultacja (trwająca 60 minut – 350 zł netto)
– pakiet 3 konsultacji (trwających 60 minut każda) – 920 zł netto (rabat 12%)
– pakiet 5 konsultacji (trwających 60 minut każda) – 1470 zł netto (rabat 16%)
– pakiet 10 konsultacji (trwających 60 minut każda) – 2800 zł netto (rabat 20%)