Przejdź do treści

Wsparcie HR


Ofertę rozwiązań i narzędzi HR stworzyłam po to, aby wspierać przede wszystkim średnie i małe firmy w tym, aby mogły tworzyć obszar HR na najwyższym poziomie. Bo kto powiedział, że wartościowy HR i skuteczny employer branding są zarezerwowane tylko dla największych i wymagają wielkich budżetów?

Na start współpracy organizuję zawsze spotkanie online lub offline, na którym omawiamy potrzeby… a później ruszamy do działania. Każdorazowo osobiście nadzoruję projekty, a większość z nich jest realizowana przeze mnie. Jeśli jednak potrzebujesz wsparcia, w obszarach, w których mogę polecić ekspertów bardziej dopasowanych do Twojej firmy, to oni będą na co dzień z Tobą współpracować, a ja będę trzymać rękę na pulsie. Każdorazowo proponuję rozwiązanie, które będzie dla Twojej firmy najbardziej optymalne, a na końcu Ty decydujesz o kształcie współpracy.

W realizowanych projektach udowadniam, że każdego pracodawcę stać na to, aby tworzyć human relations, który docenią pracownicy i kandydaci.

Sprawdź w jakich modelach najczęściej pracuję:

HR na start

Jeśli powoli dojrzewasz do myśli o działaniach HR w swojej firmie, sprawdzę czego potrzebujesz, wdrożę pierwsze rozwiązania i doradzę, czy to już odpowiedni moment na to, aby zbudować HR w Twojej firmie.

Wdrożenie do roli HR

Masz w zespole osobę, którą chcesz wdrożyć do pełnienia roli HR? Przygotuję ją, przeszkolę i będę wspierać przez wybrany okres od 3 do 12 miesięcy.

HR w abonamencie

Jeśli czujesz, że HR na stałe to jeszcze nie ten moment, ale masz zagadnienia, które wymagają realizacji, skorzystaj ze stałego wsparcia przez określną ilość dni w tygodniu.

Możesz także zamówić pojedyncze projekty HR.

Analiza działań HR

Nie jesteś pewny, czy obszary HR w Twojej firmie działają jak trzeba? Możesz skorzystać z analizy działań HR (audytu HR). Audyt może dotyczyć rekrutacji, EB, rozwoju, efektywności, zarządzania, zaangażowania, motywacji emoployee experience oraz całości obszaru HR