Przejdź do treści

Poznajmy się


Jestem HRowcem, wykładowcą akademickim, certyfikowanym trenerem oraz psychologiem. Specjalizuję się w tematyce experience mindset, która zakłada łączenie dbania o employee experience i customer experience.

Jestem psychologiem (Uniwersytet SWPS), a także absolwentką studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunkach: Akademia Menedżera Personalnego, Zarządzanie Kompetencjami Pracowników oraz Szkoła Trenerów Biznesu. Ukończyłam także kierunek Brand Management. Obecnie jestem w takcie studiów Executive MBA na GFKM.

HRem zajmuję się od 17 lat, pracowałam w wewnętrznych działach personalnych na stanowiskach HR Manager oraz HRBP, a także trenera wewnętrznego w firmach z branży IT, produkcyjnej, handlowej, kosmetycznej i finansowej, a także w agencji zatrudnienia. Ostatnie 6 lat etatowej pracy spędziłam w firmie z branży medialnej, gdzie na stanowisku Dyrektora HR łączyłam HR ze strategicznymi działaniami.

Obecnie w ramach butikowej firmy HR – Go4HR, otwieram przed firmami świat HR rozumiany jako human relations. Realizuję zadania HR tam, gdzie nie ma HRu, pomagam budować HRy od zera, konsultuję lub wdrażam projekty HR oraz strategiczne. Poza tym prowadzę szkolenia dla działów personalnych oraz menedżerów.
Jestem także wykładowcą przedmiotu Employer Branding na Uniwersytecie SWPS w Sopocie i autorką wielu publikacji dotyczącej tematyki HR, rekrutacji, zarządzania i budowania wizerunku pracodawcy. Od kilkunastu lat prowadzę bloga HR z pasją, na którym staram dzielić się tym, co najciekawsze i najważniejsze.

Biorę czynny udział w konferencjach branżowych jako prelegentka i członek jury, m.in.:
o HR Dream Team – członek jury, 2024
o Arena HR – prelegentka, 2023
o HR Master – prelegentka, 2022
o Hsys – prowadzenie webinaru o onboaringu, 2022
o SAZ – V Kongres Pracy Tymczasowej, 2020
o Medicover – prowadzenie webinaru – 2020, 2021
o Hsys – prowadzenie webinaru o komunikacji, 2021
o Puls Biznesu – Konferencja o EB, 2019
o Hays – Kobiety na rynku pracy – uczestnictwo w panelu dyskusyjnym, 2018
o Ambasador Zarządzania Wiedzą – prelegentka i członek jury, 2015
o progressDay, 2015
o HR Hero – prelegentka i członek jury, 2015, 2016, 2017
o Warszawskie Dni Rekrutacji, 2014 i 2015
o HR Factor I i VI edycja
o EB Stars -prelegentka i członek jury,2015, 2016 i 2017
o HRcamp, 2014 i 2015

Wszystkie moje aktualne działania, znajdziesz na profilu na Linkedinie