Przejdź do treści

Poznajmy się


Jestem HRowcem, wykładowcą akademickim, trenerem, prelegentem, psychologiem. A w tym wszystkim totalnie optymistyczną osobą.

Jestem psychologiem (Uniwersytet SWPS), a także absolwentką studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunkach: Akademia Menedżera Personalnego, Zarządzanie Kompetencjami Pracowników  oraz Szkoła Trenerów Biznesu. Sprawdziłam także jak wiedza marketingowa może poszerzyć moje działania w HRze i employer brandingu w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Brand Management.

Swoje doświadczenie zawodowe związane z obszarem HR rozpoczęłam w firmie doradztwa personalnego, w której byłam odpowiedzialna za realizowanie projektów dotyczących głównie obszaru kompetencji, oceny pracowniczej, a także motywacji i Assessment Centre. Wdrażałam narzędzia z obszaru HR u klientów zewnętrznych i koordynowałam prace kilkuosobowego zespołu projektowego. Kolejne lata to praca w wewnętrznych działach personalnych w firmach z branży produkcyjnej, handlowej, kosmetycznej i finansowej, a także w agencji zatrudnienia. Później przyszedł czas na rolę Dyrektora HR w największym portalu regionalnym w Polsce – Trojmiasto.pl, gdzie przez 6 lat HRowo układałam medialny świat.

Obecnie w ramach butikowej firmy HR – Go4HR, otwieram przed firmami świat HR rozumiany jako human relations. Realizuję zadania HR tam, gdzie nie ma HRu, pomagam budować HRy od zera, konsultuję lub wdrażam pojedyncze projekty. Poza tym prowadzę szkolenia dla działów personalnych oraz menedżerów.
Jestem także wykładowcą przedmiotu Employer Branding na Uniwersytecie SWPS w Sopocie i autorką wielu publikacji dotyczącej tematyki HR, rekrutacji, zarządzania i budowania wizerunku pracodawcy. Od kilkunastu lat prowadzę bloga HR z pasją, na którym staram dzielić się tym, co najciekawsze i najważniejsze.

Biorę czynny udział w konferencjach branżowych jako prelegentka i członek jury, m.in.:
o HR Master – prelegentka, 2022
o Hsys – prowadzenie webinaru o onboaringu, 2022
o SAZ – V Kongres Pracy Tymczasowej, 2020
o Medicover – prowadzenie webinaru – 2020, 2021
o Hsys – prowadzenie webinaru o komunikacji, 2021
o Puls Biznesu – Konferencja o EB, 2019
o Hays – Kobiety na rynku pracy – uczestnictwo w panelu dyskusyjnym, 2018
o Ambasador Zarządzania Wiedzą – prelegentka i członek jury, 2015
o progressDay, 2015
o HR Hero – prelegentka i członek jury, 2015, 2016, 2017
o Warszawskie Dni Rekrutacji, 2014 i 2015
o HR Factor I i VI edycja
o EB Stars -prelegentka i członek jury,2015, 2016 i 2017
o HRcamp, 2014 i 2015